Idą święta czyli, dekoracje ogrodu zimą

Idą święta czyli, dekoracje ogrodu zimą

Zima to czas kiedy odstawiamy dekoracje w ogrodzie na dalszy plan, często decydujemy się tylko na zawieszenie lampek z braku funduszy, czy czasu na lepsze dekoracje. W tym roku zaskocz sąsiadów i sprawdź nasze inspiracje na dekoracje ogrodu zimą, które sprawdzą się także na święta.

Płotki ogrodowe

źródło: przydomu.pl
źródło: przydomu.pl

Dekoracje świąteczne zazwyczaj wykorzystujemy tylko przez miesiąc, nie każdy chce wydawać pieniądze na coś co posłuży mu przez takk krótki czas, jeżeli jesteście jedną z tych osób, spodoba wam się pomysł płotków ogrodowych. Płotek ogrodowy może być dekoracją ogrodu przez okrągły rok, a w święta możecie dodatkowo udekorować go lampkami choinkowymi. W sklepie Przydomu.pl znajdziecie płotki ogrodowe, które sprawdzą się do waszych dekoracji świątecznych. Wystarczy, że klikniecie w zdjęcie i zostaniecie przekierowani do oferty płotków ogrodowych w sklepie.

Typowe zimowe dekoracje

zimowe dekoracje
źródło: boredfastfood.com

Zimowe dekoracje kojarzą nam się z tymi mocno związanymi z świętami, dlatego też nie mogło zabraknąć najlepszych z typowych zimowych dekoracji.

Mało nie znaczy źle!

dekoracje zimowe
źródło: gardenoholic.com

Czasami dodanie jednego elementu może zmienić wasze codzienne dekoracje ogrodu, w dekoracje, które spowodują typowo zimowy klimat. Jak widzicie w większości przypadków bez lampek się nie obejdzie.

Korzystaj z tego co masz!

świąteczne dekoracje ogród
źródło: boredfastfood.com

Przedmioty, które latem służą wam do siedzenia, czy leżenie, dobrze przystrojone mogą zmienić się w świąteczną bombę. Nie potrzebujecie dużo czasu czy funduszy aby stworzyć taką dekoracje, a więc jeżeli chcecie

Czasami jednak większe znaczy lepsze

ogrodowe dekoracje święta
źródło: Minimalisti.com

Niektóre dekoracje w swoim normalnym rozmiarze nie nadają się do ogrodu, jednak ich większe wersje będą wyglądać zniewalająco!

Share this post